• Еколого-економічне оцінювання в управлінні меліоративними проектами

Монографію присвячено питанням удосконалення механізму прийняття рішень при розробці проектів меліоративних об'єктів з урахуванням екологічних й природно-кліматичних особливостей їх функціонування.

Розроблено наукові підходи до удосконалення еколого-економічного оцінювання меліоративних проектів як складних еколого-економічних систем, удосконалено теоретичні та прикладні аспекти проектного менеджменту та інвестиційного аналізу щодо трактування терміну "меліоративний проект", процесу розробки та оцінювання меліоративних проектів, особливостей застосування динамічних методів оцінки інвестицій в такі проекти.

Монографія рекомендується для студентів, аспірантів та наукових працівників, які займаються вивченням і дослідженням теорії і практики економіки природокористування, проектного менеджменту, інвестиційного менеджменту у сфері водного господарства та меліорації земель.

Фроленкова Н.А., Кожушко Л.Ф., Рокочинський А.М. Еколого-економічне оцінювання в управлінні меліоративними проектами: Монографія. - Рівне: НУВГП, 2007. - 257 с.

Атрибути
Автор Фроленкова Н.А., Кожушко Л.Ф., Рокочинський А.М.
Видання Рівне: НУВГП, 2007. - 257 с.
Затверджено Затверджено до друку вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 6 від 29 червня 2007 р.)
ISBN 966-327-049-7

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Еколого-економічне оцінювання в управлінні меліоративними проектами

  • 23.46 грн.


Теги: Фроленкова Н.А., Кожушко Л.Ф., Рокочинський А.М.