• Екологічний стан української частини єврорегіону "Буг"

З метою визначення екологічної ситуації в українській частині єврорегіону "Буг" виконано оцінку рівняантропогенного навантаження на підставі оцінки басейнів малих річок - приток р. Західний Буг. Отримані результати дали можливість відокремити підсистеми в екосистемах басейнів малих річок, які зазнали суттєвого антропогенного впливу з метою встановлення першочерговості проведення природоохоронних заходів, спрямованих на їх оздоровлення. За отриманими кількісними і якісними показниками рівня антропогенного навантаження проведено районування території та розроблені картосхеми басейну. Проведено оцінку якості поверхневих вод р. Західний Буг і її приток, на основі якої проаналізовано відповідність якості води для різних видів водокористування. За даними проведених досліджень запропоновано заходи з оптимізації екологічного моніторингу в басейні Західного Бугу.

Для викладачів навчальних закладів, науковців, студентів.

Клименко М.О., Вознюк Н.М. Екологічний стан української частини єврорегіону "Буг": Монографія. - Рівне: НУВГП, 2007. - 203 с.

Атрибути
Автор Клименко М.О., Вознюк Н.М.
Видання Рівне: НУВГП, 2007. - 203 с.
Затверджено Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. (Протокол № 9 від 28 вересня 2007 р.)
ISBN 978-966-327-085-2

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Екологічний стан української частини єврорегіону "Буг"

  • 19.98 грн.


Теги: Клименко М.О., Вознюк Н.М.