• Економіка та організація природно-заповідного фонду

У монографії висвітлено соціально-економічну та екологічну сутність природно-заповідного фонду (ПЗФ) в умовах ринкової економіки. Проаналізовано ефективність функціонування економічного механізму ПЗФ. Розроблено методику економічної оцінки функціонування ПЗФ; вдосконалено його екологічну оцінку. Уперше здійснено оцінку природного капіталу природних заповідників та національних природних парків Північного регіону України. Обгрунтовано необхідність збільшення площі ПЗФ на основі фізико-географічного районування. Виявлено роль та значення державного регулювання в системі управління розвитком ПЗФ. Розроблено структуру органу управління для нової категорії ПЗФ - регіональних ландшафтних парків. Запропоновано основні напрями удосконалення системи управління розвитком ПЗФ.

Для фахівців органів регіонального управління та ісцевого самоврядування, наукових працівників, аспірантів, магістрантів, студентів вищих закладів освіти напрямів підготовки "Економіка і підприємництво". "Менеджмент", "Екологія".

Якимчук А.Ю. Економіка та організація природно-заповідного фонду: Монографія.- Рівне: НУВГП, 2007. - 208 с.

Атрибути
Автор Якимчук А.Ю.
Видання Рівне: НУВГП, 2007.
Затверджено Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 13 від 29 грудня 2006 р.)
ISBN 966-327-065-9

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Економіка та організація природно-заповідного фонду

  • 15.77 грн.


Теги: Якимчук А.Ю.