• Екологічна сертифікація в сфері природокористування: еколого-економічні засади розвитку

В монографії обгрунтовані теоретичні, методологічні та практичні основи формування екологічної сертифікації, схеми, принципи та інституційні передумови її запровадження. Розроблено концепцію екологічної сертифікації сфери природокористування. Розроблено економічний механізм становлення і розвитку екологічної сертифікації, викладені організаційні передумови просування екологічно безпечної продукції, послуг та забезпечення екологічної сертифікації сфери природокористування. Монографія рекомендована широкому загалу фахівців із інформаційної та економіки природокористування, екологічного менеджменту, стандартизації і сертифікації. екологічної безпеки, громадських та державних організацій, викладачам, аспірантам та студентам.

Скрипчук П.М. Екологічна сертифікація в сфері природокористування: еколого-економічні засади розвитку: Монографія. - Рівне: НУВГП, 2011. - 358 с.

Атрибути
Автор Скрипчук П.М.
Видання Рівне: НУВГП, 2011.
Затверджено Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 10 від 29 жовтня 2010 р.)
ISBN 978-966-327-164-4

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Екологічна сертифікація в сфері природокористування: еколого-економічні засади розвитку

  • 44.32 грн.


Теги: Скрипчук П.М.