• З історії університетської освіти в Україні: 100-річчя Національного університету водного господарства та природокористування

Колективну монографію присвячено історії Національного університету водного господарства та природокористування в контексті розвитку університетської освіти в Україні. До книги увійшли праці дослідників – учасників Всеукраїнського круглого столу «З історії університетської освіти в Україні: 100-річчя Національного університету водного господарства та природокористування» (Рівне, 14 травня 2015 р.), документальні матеріали, що стосуються витоків університету від заснування 1915 р. у Києві середнього сільськогосподарського гідротехнічного училища до становлення Київського інституту інженерів водного господарства, переведеного 1959 року у м. Рівне. Значну увагу приділено розвитку меліоративної справи у Наддніпрянській Україні та на Волині, становленню спеціалізованих навчальних закладів, біографіям відомих діячів та учених у галузі водного господарства.

Атрибути
Автор Вергунов В.А., Гром В.М., Кагамлик С.Р., Коваленко С.М., Московченко В.Ф., Семещук В.М., Філіпович Є.О., Філіпович Ю.Ю., Ховрич С.М., Цибульський В.І.
Затверджено Рекомендовано до видання вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. (Протокол № 9 від 01 липня 2015)
ISBN ISBN 978-966-327-325-9

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

З історії університетської освіти в Україні: 100-річчя Національного університету водного господарства та природокористування

  • 25.00 грн.


Теги: Вергунов В.А., Гром В.М., Кагамлик С.Р., Коваленко С.М., Московченко В.Ф., Семещук В.М., Філіпович Є.О., Філіпович Ю.Ю., Ховрич С.М., Цибульський В.І.