• Методологія системного підходу та наукових досліджень

Навчальний посібник "Методологія системного підходу та наукових досліджень" підготовлений відповідно до типової програми викладання дисципліни. У посібнику розглядаються такі питання: системний підхід - витоки, аспекти та визначення актуальності, архітектура систем, основні принципи системного підходу, алгоритм проведення системноно аналізу, практичні аспекти системного підходу; методологія наукових досліджень, підготовка та організація досліджень, оформлення результатів дослідження.

Призначено для студентів вищих навчальних закладів України за напрямом підготовки "Державне управління", а також можебути використаний викладачами, аспірантами, магістрами і працівниками органів регіонального управління та місцевого самоврядування в їх практичній роботі.

Корбутяк В.І. Методологія системного підходу та наукових досліджень: Навчальний посібник. - Рівне: НУВГП, 2010. - 176 с.

Атрибути
Автор Корбутяк В.І.
Затверджено Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 14 від 25 грудня 2009 р.)
Додатково Рівне: НУВГП, 2010. - 176 с.

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Методологія системного підходу та наукових досліджень

  • 24.77 грн.


Теги: Корбутяк В.І.