• Методи та технології навчання в кредитно-трансферній системі організації навчального процесу

Навчально-методичний посібник знайомить з основами технологій навчання, які можуть бути використані в європейській кредитно-трансферній системі організації навчального процесу, що допоможе викладачеві вищої школи зробити процес навчання сучасним, цікавим і ефективним. Значну увагу приділено інноваційним технологіям навчання, оцінюванню викладання та відповідності міжнародним стандартам якості ISO 9001: 2008, підготовки до викладання в кредитно-трансферній системі.

Для викладачів, магістрантів та методистів ВНЗ усіх рівнів акредитації, усіх тих, хто цікавиться технологіями традиційних та нетрадиційних методів навчання в умовах інтеграції в єдиний освітній простір Європи.

Гончаров С.М., Гурин В.А. Методи та технології навчання в кредитно-трансферній системі організації навчального процесу: Навчально-методичний посібник. - Рівне: НУВГП, 2010. - 451 с.

Атрибути
Автор Гончаров С.М., Гурин В.А.
Видання Рівне: НУВГП, 2010.
Затверджено Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 10 від 29 жовтня 2010 р.)

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Методи та технології навчання в кредитно-трансферній системі організації навчального процесу

  • 68.53 грн.


Теги: Гончаров С.М., Гурин В.А.