• Вентиляція і пневматичний транспорт

У навчальному посібнику розглянуто теоретичні засади руху чистого повітря і аеродинамічні властивості матеріалу, що транспортується. Наведено відомості про загальну будову та найважливіші елементи вентиляційних та аспіраційних систем, їх функціонування та розрахунок. Розглянуто стаціонарні та мобільні пневмотранспортні системи вітчизняного і зарубіжного (Канада, Фінляндія) виробництва. Кожний розділ містить засоби контролю засвоєння навчального матеріалу, а також індивідуалізовані завдання для самостійної роботи студента з вивчення даного предмета. В посібнику наведено методики і приклади розрахунку вентиляційної і пневмотранспортної систем, складені на засадах забезпечення їх економічної та безпечної роботи.

Посібник призначено для студентів вищих навчальних закладів за напрямом підготовки "Гірництво", які детально вивчають торфову справу. Ця книга становить інтерес і для працівників торфової галузі, які забезпечують транспортування та сушіння фрезерного торфу у завислому стані, а також корисна фахівцям, чия професійна діяльність пов'язана з вентиляцією та аспірацією виробничих приміщень і з пнвмотрансортом сипких матеріалів.

Гнєушев В.О. Вентиляція і пневматичний транспорт: Навчальний посібник. - Рівне: НУВГП, 2010. - 138 с.

Атрибути
Автор Гнєушев В.О.
Видання Рівне: НУВГП, 2010.
Затверджено Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 4 від 30 квітня 2010 р.)

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Вентиляція і пневматичний транспорт

  • 17.57 грн.


Теги: Гнєушев В.О.