• Агроекологічний стан осушуваних торфових грунтів та розробка заходів їх збереження і забезпечення високої продуктивності

У монографії викладені дані оцінки агромеліоративного стану осушених торфових грунтів Рівненської області. Проведені дослідження дозволили запропонувати шляхи використання осушених торфових грунтів, які забезпечать збереження органічної речовини торфу та підвищать їх продуктивність. Землеробству на осушених торфових грунтах рекомендується при залуженні використовувати травосумішку з багаторічних злакових трав (грястиця збірна + костриця східна + тимофіївка лучна + пажитниця багаторічна) при внесенні 5 т/га вапна + обробіток насіння при посіві стимулятором росту та розвитку рослин, що гарантує отримання до 97,5 ц/га сіна.

Рекомендовано для науковців і працівників сільськогосподарського виробництва, аспірантів та студентів агрономічних спеціальностей.

Коваль С.І. Агроекологічний стан осушуваних торфових грунтів та розробка заходів їх збереження і забезпечення високої продуктивності: Монографія. - Рівне: НУВГП, 2013. - 168 с.

Атрибути
Автор Коваль С.І.
Видання Рівне: НУВГП, 2013. - 168 с.
Затверджено Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 2 від 22 лютого 2013 р.)
ISBN 978-966-327-239-9

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Агроекологічний стан осушуваних торфових грунтів та розробка заходів їх збереження і забезпечення високої продуктивності

  • 46.99 грн.


Теги: Коваль С.І.