• Доходи і витрати основної діяльності будівельних підприємств у системі обліку та контролю

У монографії досліджено теоретичні і методичні засади обліку та контролю доходів і витрат основної діяльності будівельних підприємств. Розкрито економічну сутність понять"дохід", "витрати", запропоновано їх уточнення, вдосконалено класифікації доходів і витрат будівельних підприємств. Виокремлено організаційно-технологічні особливості будівництва та визначено їх вплив на організацію обліку та контролю доходів і витрат основної діяльності. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення відображення у бухгалтерському обліку доходів та витрат у контексті розрахунків між замовниками та підрядниками, що сприятиме посиленню контролю за достовірністю формування показників доходів і витрат та підвищенню якості облікових даних. Обгрунтовано напрями оптимізації контролю доходів і витрат основної діяльності будівельних підприємств.

Для науковців, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, керівників, бухгалтерів та фінансистів будівельних підприємств.

Павелко О.В. Доходи і витрати основної діяльності будівельних підприємств у системі обліку та контролю: Монографія. - Рівне: НУВГП, 2012. - 236 с.

Атрибути
Автор Павелко О.В.
Видання Рівне: НУВГП, 2012. - 236 с.
Затверджено Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. (Протокол № 1 від 27 січня 2012 р.)
ISBN 978-966-327-198-9

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Доходи і витрати основної діяльності будівельних підприємств у системі обліку та контролю

  • 56.08 грн.


Теги: Павелко О.В.