• Геоморфологія з основами четвертинної геології

У посібнику наведено основні відомості про рельєф земної поверхні і пухкі відклади, що її покривають: історію їх досліджень,  основні  мікро-, мезо-, макро- та метаформи рельєфу, зв'язок рельєфоутворення з ендогенними та екзогенними геологічними процесами, генетичні типи четвертинних відкладів, їхній речовинний склад і стратифікацію. Описано методи досліджень рельєфу і четвертинних відкладів. Окрім того, коротко викладено інформацію про будову дна та осадові відклади морів та океанів.

Посібник призначений для студентів закладів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями " Науки про Землю" та "Географія". Посібник може бути корисний для здобувачів вищої освіти за спеціальностями "Геодезія та землеустрій", "Агрономія", "Туризм", всіх, хто пов'язаний з природокористуванням у географічному середовищі.

Мельничук Г.В., Мельничук В.Г.  Геоморфологія з основами четвертинної геології : навч. посібн. - Рівне : НУВГП, 2021. - 212 с.

Атрибути
Автор Мельничук Г.В., Мельничук В.Г.
Видання Рівне : НУВГП, 2021. - 212 с.
ISBN 978-966-327-498-0
Додатково Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. Протокол № 11 від 18 грудня 2020 р.

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Геоморфологія з основами четвертинної геології

  • 124.00 грн.


Теги: Мельничук Г.В., Мельничук В.Г.