• Теоретико-методологічні основи формування системи екологічної стандартизації і сертифікації

У монографії досліджено теоретичні, меттодологічні та практичні основи формування екологічної стандартизації і сертифікації, схеми, принципи та інституційні передумови їх запровадження. Розроблено концепцію екологічної сертифікації продукції, послуг та сфериприродокористування. Запропоновано методики екологічного аудиту як переумови екологічної сертифікації територій адміністративних районів та моделювання у сфері прирококористування. Дана монографія відображає теоретичні, практичні основи екологічної стандартизації і сертифікації та має логічне продовження в другій книзі щодо вдосконалення еколого-економічного механізму їх запровадження, системного взаємозв'язку екологічної стандартизації і сертифікації в системі природокористування.

Монографію рекомендовано широкому загалу фахівців із інформаційної та економіки природокористування. екологічного менеджменту, стандартизації і сертифікації, , екологічної безпеки, громадських та державних організацій, викладачам, аспірантам та студентам.

Скрипчук П.М. Теоретико-методологічні основи формування системи екологічної стандартизації і сертифікації: Монографія. - Рівне: НУВГП, 2011. - 367 с.

Атрибути
Автор Скрипчук П.М.
Видання Рівне: НУВГП, 2011.
Затверджено Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування (Протокол № 10 від 29 жовтня 2010 р.)
ISBN 978-966-327-165-1

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теоретико-методологічні основи формування системи екологічної стандартизації і сертифікації

  • 45.92 грн.


Теги: Скрипчук П.М.