• Протипожежне водопостачання підвищеного тиску в сільських населених пунктах

Проведено оцінку сучасного стану водопостачання та забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах сільської місцевості. Проаналізовано стан нормування протипожежного водопостачання. Представлено результати експериментальних досліджень та оцінки витрат води на пожежогасіння в умовах зміни технологічних пристроїв пожежних установок, арматури, пожежних рукавів. Встановлено фактори, які впливають на витрати води та визначено довірчі інтервали й уточнено витрати води на пожежогасіння. Здійснено моделювання пожеж та прогнозування витрат води на їх гасіння. Запропоновано залежності для визначення відстаней між пожежними гідрантами, а також вільних напорів перед ними. Розроблено схеми для проектування та рекомендації щодо застосування систем водопостачання підвищеного тиску для цілей пожежогасіння в сільських населених пунктах з невеликою чисельністю мешканців. 

Кусковець С. Л. Протипожежне водопостачання підвищеного тиску в сільських населених пунктах : монографія. − Рівне : НУВГП, 2020. − 162 с.

Атрибути
Автор Кусковець С. Л.
Видання Кусковець С. Л.
ISBN 978-966-327-454-6
Додатково Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. Протокол № 5 від 14 червня 2019 р.

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Протипожежне водопостачання підвищеного тиску в сільських населених пунктах

  • 100.00 грн.


Теги: Кусковець С. Л.