• Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу

У монографії представлено результати експериментальних досліджень і теоретичних узагальнень фітомеліоративної ролі рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу. Досліджено особливості формування рослинних асоціацій та їх вплив на накопичення та перерозподіл органічної речовини, хімічних елементів вздовж профілю техноземів, зміну видового складу грибів мікроміцетів, динаміку питомого потоку СО2 з поверхні ґрунту, ріст і функціонування деревних насаджень, створених на девастованих ґрунтах. Запропоновано теоретичну модель відтворення порушених ландшафтів регіону досліджень.

Видання розраховане на наукових працівників, викладачів, аспірантів, а також студентів лісогосподарського та екологічного напряму підготовки.


         Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу : монографія / Копій М. Л., Гончар В. М., Копій С. Л. та ін. – Рівне : НУВГП, 2019. – 230 с.

Атрибути
Автор Копій М.Л., Гончар В.М., Копій С.Л., Клименко О.М. , Копій Л.І., Крупський В.Р.
Видання Рівне : НУВГП, 2019. – 230 с.
ISBN 978-966-327-450-8
Додатково Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. Протокол № 4 від 19 квітня 2019 року.

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу

  • 124.00 грн.


Теги: Копій М.Л., Гончар В.М., Копій С.Л., Клименко О.М., Копій Л.І., Крупський В.Р.