• Основні технологічні схеми базових неорганічних виробництв

Навчальний посібник "Основні технологічні схеми базових неорганічних виробництв" написано згідно з робочою програмою дисципліни. Він містить фактичний матеріал відповідно до типових робочих програм та методичних вказівок щодо вивчення окремих тем, запитання та завдання для самоконтролю, список рекомендованої літератури, що може бути корисним при самостійному вивченні дисципліни в умовах Європейської кредитно-трансферної системи.

Посібник призначено для студентів закладів вищої освіти та коледжів за спеціалізацією 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", 161 "Хімічні технології та інженерія", 133 "Галузеве машинобудування", 101 "Екологія", 192 "Будівництво та цивільна інженерія".

Яцков М.В., Корчик Н.М., Пророк О.А. Основні технологічні схеми базових неорганічних виробництв : навчальний посібник. - Рівне : НУВГП, 2020. - 212 с.

Атрибути
Автор Яцков М.В., Корчик Н.М., Пророк О.А.
Видання Рівне : НУВГП, 2020. - 212 с.
ISBN 978-966-327-426-1
Додатково Рекомендовано Вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування. Протокол № 9 від 29 листопада 2019 р.

Написати коментар

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Основні технологічні схеми базових неорганічних виробництв

  • 82.00 грн.


Теги: Яцков М.В., Корчик Н.М., Пророк О.А.